Ameliyattan 3 Yıl Sonra

Herkeze merhaba, siteye daha önce yazmıştım yaklaşık 3 yıl önce jinekomasti ameliyatı oldum. Liposuction ile yapılan işlem birazda yönlendirme ile bel bölgesindende yağ alındı. Yaşım 35 di ameliyat olduğumda. 3 yıl sonra sizle sonuçları paylaşmak istedim çünkü bu site önceden her gün girip yeni bir yorum veya yazı eklenmişmi diye takip ettiğim bir yerdi. Şimdi benim gibi olanlara yardım edebilecek bilgileri vermek istiyorum.

Öncelikle, göğüslerimdeki kompleksten tamamen kurtuldum gerçekten artık unuttum gitti sanki hiç böyle bir sorunum olmadı çok süper bişey. Fakat doktorun tabii ki akıllıca (tamamen duygusal) yönlendirmesiyle belime yapılan yağ alma işleminden pekde memnun değilim. Sebebi ise, gerçekten böyle bir işlem yapıcaksanız öncelikle vucüdunuzu iyi analiz etmeniz lazım zira yağlar alındıktan sonra sarkma kesinlikle oluyor. Bence spor vs.. ile de bu sarkmada kurtulunmaz tek çaresi bir daha ameliyat olmak ama tabii ki olmam.

Görüntü çok kötü olmasa da rahatsız edebiliyor. Neyse gelelim jinekomastiye, ameliyattan 2 veya 3 ay sonra son şekline oturdu ve hala hiçbir sorunum olmadı üstelik ameliyat olduğumda yaklaşık 73 kg. dım şimdi ise 80 kg. Sonuç olarak eğer kompleksiniz varsa iyi bir doktor bulmaya çalışın ticarethane den önce hastasını düşünen ve onu doğru yönlendiren doktorları bulmak gerçekten kolay değil biliyorum. Ama yurtdışına çıktığımda genel olarak doktorlar hakkında şöyle bir izlenim edindim Avrupa’da önce siz önemlisiniz ve sorumlulukları ve cezaları büyük olduğundan çok dikkatliler bizimkiler gibi umursamaz değiller bu opsiyonda araştırılabilir belki ….

Gönderen : ortaYaş

Site yönetimi : Eğer sizde paylaşımda bulunmak isterseniz, sitenin en altındanki iletişim linkine tıklıyarak bize mail gönderebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Cevaplar

  1. mustafa dedi ki:

    s.a hayırlı günler kardeşlerim jinekomasti ameliyatı olanlar ameliyat ücretiyle ilgili bana bilgi verebilirmisiniz ameliyatı cüzi bir rakamda olanlar mail adresim >> archer_mustafa@hotmail.com

  2. ortaYas dedi ki:

    Ben Teoman Doğan’a oldum amerikan hastanesi liposuction 7 bin civarı(4 yıl önce) açıkçası çok pahalı geldi, şimdi olsam farklı doktor ve teknikleri incelerdim. Jinekomasti ameliyatından menun kaldım ama karın bölgesi liposuction dan memnun kalmadım.

  3. Hosting dedi ki:

    Erkeklerde meme  büyümesi ile alakalı bu sorunun aslında Erkek meme dokusunun gevşemesi ve sarkması ile olur. Erkekte meme büyümesinin nedeni aşırı yağlanma veya genetik aileden gelen bir neden olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.