Jinekomasti Ameliyatı Sonrası Ağrılar (Sizden Gelenler)

Merhaba ben İzmir’den bir ziyaretçinizim. Ameliyat öncesi çok fazla araştırma yaptım bu sitede çok işime yaradı açıkcası fakat daha fazla ameliyat tecrübelerinin paylaşılmasi gerektiği için kendi durumumu yazmaya karar verdim.

Ameliyat olalı henüz 10 gün falan oldu fakat ağrılarım bayağı şiddetleniyor ara sıra, korseyi sürekli giyorum ama bazen sıkılıyorum ve çıkarıyorum. İlginç bir şey gözlemledim ki arılarım soğukta çok fazlalaşıyor acaba vücudun soğuğa karşı gerilmesi ile mi ilgili bilemedim.

Sargıları ilk açtığımda çok kötü bir görüntü vardı şimdi ise morluklar gittikçe sararmaya ve dağılmaya başlıyor ama hala çok iç açıcı bir görüntü yok. Korseyi çıkarıp baktığımda göğüslerim düm düz olmuş. Bu durumu forumda yazanlardan tecrübe ettiğim için sorun haline getirmedim galiba korse çıktıktan bir süre sonra gittikçe şekil almaya başlıyacak.

En çok merak ettiğim sanki çıkan yağ dokusu özellikle bir küçük bölgede bir miktar boşluk oluşturmuş bunu nasıl düzeltirim onu merak ediyorum.

 

Teşekkürler

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

 1. ortaYaş dedi ki:

  Aynı şeyleri bende yaşadım zamanla göğüslerin normalleşmeye başlıyacak ve morluklardan hiçbir şey kalmayacak, bende tek sıkıntı doktor karnımı da lipo yapmıştı uzun zaman geçmesine rağmen soğuklarda ağrı hissediyorum.

 2. Blck dedi ki:

  İlk bantları açtığınızda şok yaşayacaksınız bir kere tendürdiyot ve morluklar gerçekten gözünüzü korkutacak fakat 2 – 3 hafta içinde tamamen bunlar kayboluyor ama @ortaYaş ın dediği gibi sanırım doku zedelenmelerinin iyileşmesi uzun sürecek.

 3. oZgur dedi ki:

  Peki korse süresi gerçekten 1 ay mı ? yani daha uzun giymek acaba toparlanma açısından daha faydalı olabilir mi ? bir kaç yazıda okumuştum çok önemli diyor enaz 1 ay giyin diye

 4. Jen dedi ki:

  @Blck senin doku zedenlmesi dediğin tam olarak nedir ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.