Jinekomasti ve Liposuction ile Tecrübem

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

9 Cevaplar

 1. serhan dedi ki:

  Aslında benim hep kafama takılan bir soru vardır, siz narkoz aldıktan sonra ameliyatı kimin yaptığını nerden bilebilirsiniz ? belki stayjer doktor yapıyor ameliyat bitimine 5 dakika kala doktorunuz gelir ameliyatı tamamlar olamaz mı? Türkiye’de olmaz diye birşey yok bence …

 2. Karabiber dedi ki:

  Doğru nasıl bilebilirsinki, nasıl emin olabilirsin, doktorun sözüylemi…!

 3. serhan dedi ki:

  Bence bunu kimse bilemez ve böyle yapan bir çok doktor vardır diye düşünüyorum zaten bunu tahmin etmek çok zor değil zira yeni mezun doktora kim ameliyat olur ? ama bir şekilde bu insanlar cerrah tecrübesi kazanıyorlar.

 4. murat dedi ki:

  Peki jinekomasti sorununuz çözüldüyse anladığım kadarıyla siz liposuction ile karın bölgesinden yap alınmasından memnun değilsiniz peki genel olarak Teoman bey i öneriyormusunuz ? bu fiyata hangi hastanede oldunuz ?

 5. Elçin dedi ki:

  Bende de jinekomasti var. 1 senedir vücut geliştirme yapıyorum yani ağırlık çalışıyorum. Ameliyat olursam göğsümde ki kaslar kalır mi yoksa kaslarda zarar görüyor mu

 6. ortaYas dedi ki:

  @murat : liposuction ile göğüs küçültülmesinden memnunum açıkçası, sadece bir tarafımda yağ gittiğinden dolayı biraz boşluk oldu ama vücüt çalışarak kas yapıp oranın doldurulabileceğini gördüm ve spor yapıyorum. Ben bir daha yaptırıcak olsam o kadar para vermem Teoman bey çok pahalı ve yeni metodlr var onları denerim direk kanüllerle girmiyorlar artık daha az ağrılı yöntemler var. Benim karın bölgesine yapılan liposuctiondan şikayetim var hatta 4 yıl geçmesine rağmen hala o bölgede rahatsızlık hissediyorum bu sebeble yeni teknikler deneyen başka bir doktora giderdim…

  @Elçin : Benim göğüs kısmımda hiç sıkıntı olmadı sadece karın kısmı özellikle yandaki kaslara tahmimce fazla ser müdahale olmuş ilk 2 yılsürekli rahatsız edici ağrılarla yaşadım sürekli orda bir gerilme vs.. hissetmek gerçekten çok sinir bozucu ama göğüslerde hiçbir sıkıntı yaşamadım.

 7. Elçin dedi ki:

  Teşekkür ederim

 8. mtizmrr dedi ki:

  ben izmirde dr ulvi günere 13 ay önce 4500 tl jinekomasti ameliyatı oldum fakat sonuç berbat meme dokusuyla beraber yağ vardı vaser lipo yöntemiyle her ikisinide yakıp alacagını söyledi yabancı sitelerde arastırdım o aletle sadece yağ yakılıyormuş ben üstüne basa basa sordum meme dokusu gidecekmi diye ulvi günerde tabikide dedi her defasında.Fakat halen jinekomasti sorunum devam ediyor yağlar biraz gitti ama sert meme dokusu olduğu için eskisi gibi devam edoyor problemim. Kontrole gittiğimde başından sağmak için elinden geleni yaptı eğer meme dokusunda sertlik varsa liposection falan olmayın kesi yaptırmadan gitmez o sert doku ve en önemlisi işi bilen ehli bir doktora gitmek kesinlikle. Dr ulvi günerden öncede yaklaşık 5 sene önce dr tolgahan alpaydına liposection yontemiyle ameliyat olmuştum sert doku o zamanda gitmemişti sert doku varsa kesinlikle kesi şart. en önemlisi işi bilen ehli bir doktor iyi araştırmak lazım.

 9. Ali Murat Sonel dedi ki:

  Plastik Cerrahi Uzmanıyım ve Jinekomasti sık yaptığım işlemlerden birisi. Benim her zaman önceliğim Liposuction (Geleneksel olandan -yani kaba kaba kazıyarak yapılan yöntemden bahsediyorum) bazen Glandüler doku olduğunda (ki bazen bunu öncesinden USG yapılmış olmasına rağmen yeterli tespit edemiyoruz) farklı bir alet ile girip gland dokusunu parçalayıp onu liposuction ile çıkarmak. Çok nadirde olsa bazen açığa geçmem gerekiyor. Elbette her hastayı bununla ilgili öncesinden detaylı bilgi veriyorum. Jinekomasti rahatsızlığı olanların kesinlikle çekinmeleri yersizdir. İnanın basit bir işlem sayılır.
  Sağlıkça kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.